تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

کویر ریگ جن استان سمنان

کویر ریگ جن از صعب العبورترین نواحی دنیاست که علاقمندان وگردشگران میتوانند آن را در کویرمرکزی ایران بیابند. این منطقه‌ی کویری با تپه های ماسه ای و باتلاق های نمکی، درجنوب سمنان، شرق دریاچه‌ی نمک، شمال انارک وغرب جندق واقع شده است. وسعت زیاد این کویر و فقدان چشمه یا چاه آب حیات را در آن غیرممکن ساخته است.
در گذشته دو کویر‌شناس اروپایی از این کویردیدن کرده و در سفرنامه های خود ازآن نام برده اند ولی نام این کویر در بیشتر نقشه ها دیده نمی شود. از گذشته خرافات فراوانی راجع به این منطقه گفته می شده و در قدیم کاروان‌ها و مسافران هرگز از این کویر عبور نمی‌کردند. قدیمی‌ها معتقد بودند این سرزمین نفرین‌شده و شیاطین و ارواح آن را احاطه کرده اند. ریگ جن را مثلث برمودای ایران هم می‌نامند زیرا مردم محلی می‌گویند هر کسی که وارد این سرزمین شده زنده نمانده و ناپدید شده است.

استان: سمنان

طبیعت: کویر

آوازه (شهرت): محلی