تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

عکس چشمه گواز کامیاران

چشمه گواز کامیاران استان کردستان
چشمه گواز از جاذبه های گردشگری شهر کامیاران استان کردستان می باشد. آب این چشمه گرم و طعم گوگرد دارد و برای درمان بیماریهای روماتیسم مورد استفاده قرار می گیرد.  "چشمه آب معدنی گواز" که در دامنه کوهی در نزدیکی روستای گواز در غرب کامیاران قرار دارد، از جمله آب های معدنی "سولفوره" می باشد. از محل خروجی چشمه، آبی شیری رنگ خارج می شود که بنا به تحقیقات انجام گرفته این شیری رنگ بودن نشانی از وجود مواد آهنی و گوگردی دارد. آبŒ های "گوگردی سولفوره" علاوه بر قابل شرب بودن، برای درمان بیماری€Œهای پوستی قابل استفاده می باشند که با استحمام از آب چشمه گواز فرد مبتلا به بیماری های پوستی می تواند درمان یابد؛ همچنین آب این چشمه برای درمان بیماریهای مجاری تنفسی، روماتیسمی و بیماریهای جلدی استفاده می شود.
با وجود خواص فراوانی که در آب های گوگردی و چشمه های این چنینی وجود دارد متأسفانه هنوز این چشمه حتی برای شهروندان کامیارانی ناشناخته مانده است، به حدی که افرادی که دارای بیماری های پوستی و... هستند رنج سفر به شمال کشور یا چشمه های آب معدنی سرعین را به جان می خرند تا مداوا شوند درحالی که با سفری 50 کیلومتری به غرب کامیاران می توان از این چشمه بهره ها برد. این چشمه در 50 کیلومتری شمال باختری کامیاران و در 10 کیلومتری شمال باختری روستای پلنگان در دامنه کوه روستای گواز واقع شده است. در محل خروج، رنگ آب چشمه شیری است که نشانه وجود مواد آهنی و گوگردی در آب است. با توجه به نوع آب های گوگردی « سولفوره» می توان از این نوع آب ها نوشید و یا برای درمان بیماری های پوست با آنان استحمام کرد. هم چنین این آب در درمان بیماری های مجاری تنفسی، روماتیسمی و بیماری های جلدی بسیار مهم موثر می باشد. در ایام تعطیل و به خصوص در فصل تابستان مسافران زیادی از شهرستان کامیاران، مریوان و سنندج برای استفاده از خواص درمانی – طبی این آب معدنی و هم چنین استفاده از فضای گردش گاهی آن به منظور گذران اوقات فراغت به این محل مسافرت می کنند .
مسیر دسترسی: در 50 کیلومتری شمال غربی کامیاران.