تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

پست ویژه تور مالدیو ویژه نوروز 97/ 5 شب از 9،050،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

دبی مال

معرفی مراکز خرید دبی

دیدن مراکز خرید دبی در هنگام سفر به آن خالی از لطف نیست. دبی دارای بازارهای سنتی و بازارهای جدید و مدرن است. برترین مراکز خرید دبی عبارتند از : دبی مال که بزرگترین فروشگاه طلا و جواهر در دبی است ، امارات مال ، برجمان سنتر، سیتی سنتر، جمیرا پلاز، ابن بطوطه که یکی از مراکز خریدی است که براساس معماری ۶ کشور دنیا ساخته شده است، وافی مال ، فستیوال سنتر، دراگون مال و الغدیر سنتر. از نظر فرم و شکل مراکز خرید دبی شباهت چندانی به بازارهای ایران ندارند و برخی از بازارها از اتصال چندین خیابان به هم و کوچه های منشعب شده به آن ها که پر از فروشگاه های مختلف اند ، تشکیل می شوند.  بازارهای دبی در دوسوی خور بخش دیره قرار دارند. بدلیل تنوع کالاها، قیمت های مناسب و ارزان، برخورد صمیمی اکثر فروشندگان و معماری زیبای بعضی از بازارهای دبی ، خرید کردن و دیدن بازارهای دبی از جاذبه های گردشگری در آن است.

امارات مال

ساعات کاری فروشگاه ها در این بازارها هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۵ تا ۷ می باشد و روزهای جمعه تنها بعدازظهرها باز هستند. بدلیل قرار داشتن مراکز خرید مدرن در دبی می توانید هر مارک خاصی را که دوست دارید در آن بیابید و در واقع تبدیل به مرکز خرید خاورمیانه شده است. در کنار خرید برای خریداران سرگرمی های متعددی نیز در این مراکز خرید در نظر گرفته شده است که به میزان جمعیت آن ها می افزاید.

برجمان سنتر

برخی از مراکز خرید دبی عبارتند از :

مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر ، مرکز تجاری مرکاتو ، مرکز خرید دبی آوتلت مال ، سیتی سنتر ، برجمان، بازار وافی سیتی، ابن بطوطه ، مرکز خرید اژدها ، بازار کرامه ، مرکز خرید امارات ، امارات مال ، دبی مال، بازار عطر و ادویه ،بازار پارچه و شهر طلا .

سیتی سنتر