تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

پست ویژه تور مالدیو ویژه نوروز 97/ 5 شب از 9،050،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

hhi1919

آشنایی با معبد لوط در بالی

همانطور که می دانید بالی یکی از بخش های مهم در اندنزی است که این منطقه ی آسیایی از قدیم الایام شمه ای از مذاهب را به خود داشته است از این رو معابدی نیز در آن وجود دارد که نشان می دهد مردم این منطقه عبادتگاهی برای خود داشته اند.  جایی به نام معبد لوط که بیش از هر چیز سنگ ها نمایانگر آن هستند یکی از مکان های مذهبی بالی به شمار می رود. معبد لوط که در زبان اهالی اینجا، به معنی سرزمین می باشد، واقع در محلی بوده که در آن ادارات دولتی و حکومتی نائب السلطنه رونق داشته است. این معبد در ۲۰ کیلومتری مرکز بالی است. مرکز بالی Denpasar نام دارد. تخته سنگی که محل این معبد است با جز و مد دریا به زیر آب رفته و سر از آب بر می دارد بنابراین برای رفتن به داخل آن باید با توجه به شرایط جزر و مد به آن داخل شد. جزر و مد های اقیانوسی که میزبان این سنگ است بسیاری از توریست ها را به سمت خود می کشد. نا گفته نماند که این محل مورد علاقه ی عکاسان و علاقمندان به هنر عکاسی در سراسر دنیا است.

hhi1925

علت اینکه این تخته سنگ به صورت یک معبد در آمده این است که در قرن ۱۵ ام، یک کشیش در طی سفر خود، به منظور استراحت به این سنگ پناه می برد و شب را در آن سپری می کند و به دلیل آرامش وسکونی که از آن دریافت می کند، آن را محلی مقدس و ارزشمند برای پرستش خدایگان دریا می یابد و از آن پس این مکان مقدس شده و همه گان را به سمت خود می کشاند. این معبد یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری دنیا است که به دلیل شرایط قرار گیری در اقیانوس تقریبا بی نظیر است.

hhi1920

در بالی معابد هفت دریا شهرت دارند که در امتداد ساحل ها در این منطقه واقع شده اند. این معبد ها در ساحل های جنوب غربی بالی واقع شده اند. مردم بالی معتقدند که مار بزرگی که مار دریا آن را می نامند از این معبد در مقابل روح های خبیپ محافظت می کند اما کسی تا کنون این مار را ندیده است.

hhi1923

معبد لوط در بالی دارای پوشش سر سبزی است که توریست ها از دیدن آن لذت می برند و هوای مرطوب اطراف معبد موجب می شود که این پوشش همیشه سبز باشد اما به دلیل محدودیت هایی که این تخته سنگ در آب دارد امکان توسعه آن چنان که باید نیست.

hhi1922

قبل از اینکه به این معبد برسید، باید از یک بازار بزرگ عبور کنید. این بازار برای فروش انواع سوغاتی های بالی، و پوشاک برپا شده است از این رو، مکانی است که توریست ها به آن سر می زنند و در ضمن خرید های خود سری هم به این معبد می زنند البته اگر شرایط جوی و جزر و مد به آن ها این اجازه را بدهد. برای دیدن از این مکان قبل از خرید تور بالی، به این سرویس دهی در مورد این مکان گردشگری حتما دقت لازم را مبذول دارید.

hhi1921