تور لحظه آخری gardesh.info

تور های لحظه آخری | تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری gardesh.info

تور های لحظه آخری | تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور 15 روزه اروپا (فنلاند، سوئد، نروژ، دانمارک) بهار 96

پست ویژه تور 24 دور اروپا ویژه نوروز 96/ قیمت تور:3540000 تومان + 3190 یورو

طبقه بندی موضوعی
تور باران آخرین تور های گردشگری متن آهنگ بزرگترین آرشیو متن آهنگ های فارسی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

گردشگری آذربایجان غربی، مجتمع گردشگری باری ارومیه

مجتمع گردشگری باری ارومیه استان آذربایجان غربی
این مجتمع گردشگری از جاذبه های گردشگری شهر ارومیه استان آذربایجان غربی است. مجتمع گردشگری باری در زمینی به مساحت یکصد هکتار واقع گردیده است و شامل کلیه امکانات تفریحی رفاهی و ورزشی و اقامتی در دست ساخت می باشد. مجتمع گردشگری باری مجموعه‌ای اقامتی، درمانی، ورزشی، گردشگری، پذیرایی و فرهنگی است که در ساحل زیبا و کم‌نظیر دریاچه‌ی ارومیه، دومین دریاچه بزرگ نمک جهان، بنا نهاده شده است. این مجتمع در 40 کیلومتری جاده سلماس- ارومیه قرار دارد و از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی در یکی از بی‌بدیل‌ترین مناطق جغرافیایی کشور قرار گرفته است. واقع‌شدن در ساحل دریاچه‌ی ارومیه، که خود گنجینه‌ی طبیعی پرارزش و بی‌نظیری‌ از خواص شگفت‌انگیز درمانی و زیست‌محیطی است و بهره‌گیری شایسته از امکانات طبیعی آن از اصلی‌ترین دلایل ایجاد مجتمع باری بوده، از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. احیای ارزش‌های سنتی منطقه در به‌کارگیری پدیده‌های طبیعی برای سلامت و تندرستی و همچنین ایجاد مجموعه‌ای منطبق بر استانداردهای جهانی و فراهم‌کردن فضایی مناسب و شایسته برای گردشگران داخلی و خارجی از دیگر اهداف ایجاد و احداث این مجموعه است.
امکانات رفاهی این مجموعه عبارت است از : هتل5ستاره دنیز و 100 واحد سوئیت های آپارتمانی و ویلایی-سالن همایش 800 نفره با تجهیزات کامل سمعی و بصری-رستوران ها و کافی شاپ های متعدد-استخر آب شور و شیرین-اسب سواری-قایقرانی و ورزش های آبی-پلاژهای اختصاصی-تیراندازی (اسکیت تراپ)- حیات وحش-مرکز آب درمانی و لجن درمانی و... امکانات اقامتی: هتل دنیز -سوئیت های مستقل-ویلاهای خصوصی-شهرک ویلایی دارای انواع آپارتمان وویلا-امکانات رایگان رای مهمانان اقامتی:ترانسفررفت وبرگشت فرودگاه ارومیه,صبحانه,مجموعه استخروسوناوجکوزی.امکانات فرهنگی:مرکزتجمع ساحلی-سالن سمینار400نفره-سینمای سرپوشیده-سینماوآمفی تئاترروباز.امکانات پذیرایی:رستوران دنیز-رستوران سنتی باربد-رستوران شناوربرروی دریاچه-کلبه پیتزاوساندویچ-کافی شاپ های متعدد.امکانات گردشی:این مجموعه به منظورآشنایی گردشگران باجاذبه های طبیعی وآثارباستانی منطقه تورهای یک روزه زیررابرگزارمینماید:گشت جزایردریاچه ارومیه-غارسهولان وسدمهاباد-تورارومیه.آدرس:ارومیه-کیلومتر55جاده سلماس به سمت قوشچی.
مسیر دسترسی: منطقه باری در 45 کیلومتری شهرستان ارومیه.