تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

پست ویژه تور مالدیو ویژه نوروز 97/ 5 شب از 9،050،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام
عکس قدیمی از بانک ملی ایران

انسان از دیرباز، خواسته های زیادی داشته و برای تحقق بخشیدن به آن ها سختی های بسیاری را به جان خریده است. سفر در زمان همیشه یکی از آرزوهای دور و دراز بشر بوده اما تا به حال به آن نرسیده و هنوز هم تلاش هایی در رابطه با تحقق این رویا صورت می پذیرد. با این وجود، یکی از کارهایی که این آرزو را تا حدی محقق می کند، مرور تصاویر به جامانده از گذشته است. مجموعه عکس های به جامانده از عکاسان، به ما امکان می دهند که در حال نوشیدن یک فنجان چای یا در میان کارهای روزمره سفری به گذشته داشته باشیم و حال و هوای آن روزها را حس کنیم.

امروز می خواهیم شما را به سفری در تاریخ کشورمان دعوت کنیم و نگاهی به تصاویر تهران در چند دهه ی گذشته بیاندازیم. با یکی از مجموعه های عکاس انگلیسی به نام دیوید نیول اسمیت (David Newell-Smith) همراه می شویم و عکس هایی را از سال ۱۹۷۹ مرور می کنیم. وی که یکی از حرفه ای ها در عکاسی خیابانی به شمار می رود در ۲۵ ژانویه ۱۹۳۷ در لندن متولد شد و در ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۷ درگذشت. او بیش از ۴۰ سال از عمر خود را برای هنر صرف کرد و آثاری ماندگار از خود بر جای گذاشت. 

دیوید در سال ۱۹۷۹ و همزمان با بازگشت آیت الله خمینی (ره) از پاریس به تهران، در ایران حضور داشت و تصاویری را از آن روزها به ثبت رساند. در ادامه به سراغ آلبوم تصاویر دیوید و کارهای متفاوت او می رویم و با هم به گذشته ای نه چندان دور سفر می کنیم.

عکاس انگلیسی
 

۱- در انتظار تاکسی

زنان تهران قدیم
 

۲- شعبه ای از بانک ملی ایران 

عکس قدیمی از بانک ملی ایران
 

۳- دستفروشی در خیابان

دستفروشی
 

۴- دانش آموزان مدرسه

عکس قدیمی از تهران
 

۵- گوشه ای از خیابان های تهران

عکس قدیمی از تهران
 

۶- حراج در خیابان

عکس قدیمی تهران
 

۷- میدان آزادی

عکس قدیمی تهران
 

۸- گشتی در خیابان

عکس زمان انقلاب تهران