تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

شهر بنک شهرستان بندر کنگان بوشهر

** شهر ساحلی بنک ** شهری است از توابع بخش مرکزی شهرستان کنگان استان بوشهر در جنوب ایران. شهر ساحلی بنک دارای یکی از زیباترین سواحل ماسه ای جنوب کشور می باشد. بنک در سال ۱۳۸۲ به شهر تبدیل گردید بنک شهری از توابع شهرستان کنگان است که در منتهی‌الیه حدود غربی این شهرستان واقع شده‌است. ارتفاعش از سطح دریا ۱۰۰ متر می‌باشد، و در حدود ۳ کیلومتر از ساحل فاصله دارد. از شمال راه ارتباطی، از جنوب خلیج فارس، از مغرب راه ارتباطی، واز سمت مشرق به بندر کنگان محدود می‌گردد. مساحت قانونی محدوده شهر ۴۸۵هکتار و مساحت حریم شهر ۲۱۷۷هکتار می باشد. شهرداری بنک در سال ۱۳۸۳تاسیس گردید بیشترساکنان این شهر دارای مذهب شیعه میباشند.
همچنین اهل تسنن نیز در این شهر زندگی میکنند و از پیروان مذاهب: شافعی و مالکی هستند و به زبان فارسی وعربی تکلم می‌کنند. نام شهر بنک از نام "بنه" که در گذشته نوعی تقسیم اراضی و تقسیم کار بوده است گرفته شده و‌در اصطلاح "بنه بندی" نیز گفته شده است علاوه بر این توصیف، در زبان محلی "بنه" به معنی جمع کردم خرمن و با عبارت دیگر خرمن جا نیز گفته می شود در ضمن در منطقه درختان "بنه" نیز وجود دارد که احتمال اینکه نام شهر از این گیاه گرفته شده باشد وجود دارد جاذبه‌های گردشگری*** * پارک ساحلی(به فاصله ۳کیلومتر در غرب شهر) * پارک جنگلی(واقع در انتهای بلوار شهرداری) * پارک کوهستانی(واقع در دامنه کوه) * جنگل دریایی حرا(واقع در شمال پارک ساحلی)

استان: بوشهر

شهر: بندر کنگان

طبیعت: مجموعه شهری، دریا، بندر، جنگل