تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

Tvshn Lake scenic attractions Gorgan (2)

معرفی دریاچه توشن گرگان

در ۲٫۵کیلومتری جنوب شهر گرگان واقع در استان گلستان و در دهستان ” انجیرآب ” روستایی با طبیعت بسیار زیبا به نام روستای توشن خودنمایی می کند . جالب است بدانید توشن در لغت نامه دهخدا به معنی کم شدن آب می‌باشد. یکی از جاذبه های دیدنی روستای توشن گرگان دریاچه توشن می باشد که در حاشیه جنوبی روستای توشن در النگدره واقع در ۵ کیلومتری جنوب شهرستان گرگان واقع شده است . دریاچه توشن گرگان از سطح دریا ۲۵۰ متر ارتفاع دارد و طول دریاچه در حدود ۳۰۰ متر و عرض آن ۱۳۰ متر می باشد . در کنار زیبایی منحصر به فرد دریاچه ، مناطق جنگلی النگ دره در کنار دریاچه ، سد و وجود ماهیان مختلف در آب دریاچه این زیبایی را چند برابر کرده است.

Tvshn Lake scenic attractions Gorgan (3)

Tvshn Lake scenic attractions Gorgan (4)


Tvshn Lake scenic attractions Gorgan (1)

اگر می خواهید به استان گلستان شهر گرگان سفر کنید به دلیل قرار گرفتن روستای توشن در دامنه کوه ، آب و هوای معتدل و مرطوب ، وجود آببندان ، مناطق جنگلی ، دریاچه و سد ، وجود ماهیان مختلف در آب دریاچه و همچنین نزدیکی به شهر گرگان حتما از این روستا دیدن کنید . همچنین این منطقه در فصول مختلف مورد استفاده ماهیگیری و کمپینگ قرار می‌گیرد.