تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

Goldasht forest nature Boroujerd (1)

معرفی طبیعت جنگلی گلدشت بروجرد

یکی از تفریحگاه های شهرستان بروجرد که مقصد اغلب مسافران و گردشگران در سفر به این منطقه است طبیعت جنگلی گلدشت بروجرد می باشد و از مناطق درختی و سرسبز پوشیده شده است. از طریق جاده آسفالته به طول ۱۲ کیلومتر از غرب شهر بروجرد می توانید به گلدشت دسترسی پیدا کنید. گلدشت یک دره و جلگه وسیع در دامنه کوههای سر به فلک کشیده زاگرس و از مناطقی واقع در شمال غربی بروجرد است که محدوده این منطقه به صورت یک تنگه از روستای کپرکه آغاز شده و تا تپه چغا ادامه دارد. طبیعت جنگلی گلدشت بروجرد چندین روستا را در خود جای داده است که روستاهای فیال، شیخ میری، قلعه و کپرگه بخشهای مهم آن هستند. بهترین منطقه خوش آب و هوای بروجرد سر تا سر مسیر جاده گلدشت است که مملو از درختان سیب، آلبالو و گیلاس بوده و عطر خوش آن ها تمام فضا را پرکرده است .

Goldasht forest nature Boroujerd (2)

Goldasht forest nature Boroujerd (3)

رودخانه پر آب گلرود در انتهای باغ‎های گلدشت وجود دارد که علاوه بر این رودخانه وجود رودخانه‎های فراوان در گلدشت سبب رونق کشاورزی در این منطقه شده است . آب های رودخانه های گلدشت ناشی از ذوب برفهای قلل کوه گرین می باشد که با روان شدن این آب ها رودخانه ای دائمی در این ناحیه ایجاد شده است .

Goldasht forest nature Boroujerd (4)


همانطور که گفته شد آب و هوای عالی در کنار دره آبرفتی حاوی چشمه‌ها و سرابهای گوناگون به کشاورزی و باغداری در این ناحیه سر سبز رونق زیادی بخشیده و علاوه بر جنبه تولیدات کشاورزی و محصولات دیگر، ویلاهای زیبایی در گوشه و کنار این منطقه بی نظیر وجود دارد که گلدشت را به ناحیه ییلاقی شهروندان بروجردی تبدیل کرده است . همچنین روستائیان خونگرم و امکانات تفریحی فراوان در طبیعت جنگلی گلدشت بروجرد باعث شده تا این ناحیه به خصوص در ایام تعطیل شاهد حضور جمعیت زیادی از مردم بروجرد و مسافران و گردشگران باشد.