تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

گردشگری مازندران، توسکا چشمه

توسکا چشمه بهشهر استان مازندران
پارک توسکا چشمه بهشهر از جاذبه های گردشگری استان مازندران می باشد. در مسیر گلو گاه به دامغان و در میان اراضی جنگلی و کوهستانی و در مجاورت جاده آسفالته قوق الذکر قرار داردو به خاطر آب فراوان ، آب و هوای معتدل تابستانی و اراضی زیبای جنگلی همواره مورد استفاده گردشگران بیشماری است مازندران و یکی از هزاران جاذبه طبیعی توسکا چشمه گلوگاه در گرم‌ترین ماه سال خنک‌ترین منطقه مازندران است منطقه توریستی و دیدنی توسکا چشمه شهرستان گلوگاه در ایام تابستان به صورت شبانه روزی میزبان گردشگران و مسافران است. گلوگاه، توسکا چشمه که در منطقه بالادست شهرستان گلوگاه قرار دارد با داشتن آب زلال و گوار و وجود درختان زیبای توسکا که وجه تسمه نام گرفتن این منطقه است در طول ایام بهار و تابستان ماهانه پذیرای ۱۵ هزار مسافر از داخل و خارج استان است.
این منطقه دیدنی که به دلیل قدمت چشمه ، وجود یخچال‌های طبیعی و خنک بودن منطقه و داشتن دمای صفر درجه سانتیگراد در ماه‌های گرم سال توجه گردشگران زیادی را از استان‌های گلستان و خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی به خود جلب کرده است. چشمه اوان، چشم‌انداز دیدنی روستای نیالا، باریکلا، چشمه محمد بهی و آبخوره به عنوان دیگر نقاط دیدنی و کوهستانی شهرستان گلوگاه است. در پایین دست گلوگاه نیز دریای آرام گلوگاه و منطقه جرکلباد با پیشینه هزار سال از نقاطی است که گردشگران به این شهرستان از آن دیدن می‌کنند.
مسیر دسترسی: در 23 کیلومتری جنوب شهر گلو گاه

نظرات  (۱)

با سلام
توسکا چشمه گلوگاه درست می باشد. لطفا اصلاح نمایید.