تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

پست ویژه تور مالدیو ویژه نوروز 97/ 5 شب از 9،050،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

گردشگری چالوس مازندران - تله کابین نمک آبرود چالوس

تله کابین نمک آبرود چالوس
نمک آبرود چالوس سرشار از جاذبه های گردشگری است. شهرک توریستی نمک آبرود ار نظر منابع طبیعی مانند دریا و سواحل بسیار زیبا و مناسب ،جلگه شالیزارهای سر سبزو کوههای پوشیده از گیاهان متنوع و هماهنگی این عوامل با یکدیگر و از طرفی دیگر برخورداری از امکاناتی نظیر تله کابین، رستوران پایین و بالای کوه، کافی شاپ، هتل پنچ ستاره، فروشگاههای مختلف، دریاچه، ویلاها ،پیست دوچرخه سواری، فضاهای پارک مانند با امکانات رفاهی در ایران بی نظیر است.
تله کابین با طول کابل 2... متر در کمتر از 15 دقیقه گردشگران را از نواحی جلگه ای ساحل دریا به ارتفاع 1.5. متری مدوبن منتقل می کند که در حین انتقال بدیع مناظر را به نمایش می گذارد، این مکان تفریحی بهترین شرائط را برای اجرای تورهای مسافرتی داراست .هتل آزادی با دارا بودن 5 ستاره و گروه ب یکی از بهترین اماکن اقامتی کشور است. و در کنار دریا بشکل زیبایی ساخته شده و دارای 18. باب اتاق در کلاسهای مختلف و سالنهای متعدد پذیرایی با امانات ویژه میباشد.
قله کوه مدوبن، با داشتن امکانات پذیرایی مسافرین و همچنین اختلاف دمای حدود ۱۰ درجه سانتیگراد نسبت به پای کوه در ماههای گرم سال فضای دلنشین و خاطره انگیزی را برای گردشگران خواهد داشت. در کنار این تله کابین که در جنوب غربی شهرک نمک آبرود واقع شده میهمانسراهایی با چندین سوئیت و اتاق مجهز برای کسانی است که می خواهند روزهایی را در آغوش طبیعت بگذرانند. همراه با تور یک روزه و چند روزه مهیا شده تا گردشگران از طبیعت بکر این منطقه که در نوع خود بی نظیر است استفاده کنند.
مشخصات: تله کابین نمک آبرود در نوع خود در بین شرکتهای دیگر داخلی و خارجی به لحاظ نگهداری و سرویس دهی موجود مورد توجه قرار گرفته بطوریکه امنیت مسافران در اولویت کار قرار داده است.خط تله کابین جهت امنیت بیشتر هر روز بازبینی شده و کلیه تعمیرات و یا تعویض قطعات بصورت روزانه و یا سالانه (تعویض چرخهای دکل , لاستیکهای دکل , بلبرینگها و ... ) انجام می شود. لازم به ذکر است که تا کنون هیچگونه حادثه ای در تله کابین اتفاق نیفتاده است و در صورت قطع برق , یک دستگاه ژنراتور و یک موتور برق اضطراری عملیات تخلیه خط را انجام می دهد. کلیه سیستمها بطور اتوماتیک نواقص و اشکالات سیستم را ردیابی و آن را به اطلاع کارشناس مربوطه می رسانند و از این رو تله کابین دارای امنیت کامل است . اگر هنگام انتقال مسافر قرقره کابین از روی کابل خارج شود توسط سیستم بطور خودکار کابین می ایستد و هشدار به متصدی سیستم داده خواهد شد.
مسیر دسترسی: در کیلومتر 12 چالوس به تنکابن و در غرب چالوس.

اطلاعات تله کابین نمک آبرود چالوس

اطلاعات سفر

اطلاعات مفید گردشگری

اطلاعات گردشگری

بانک اطلاعات گردشگری

تصاویر جاذبه های گردشگری نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود کجاست؟

تله کابین چالوس

جاذبه توریستی نمک آبرود

جاذبه های توریستی نمک آبرود

جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری استان مازندران

جاذبه های گردشگری ایران

جاذبه های گردشگری جهان

جاذبه های گردشگری خارجی

جاذبه های گردشگری نمک آبرود

جاذبه های گردشگری چالوس

درباره ایران

درباره تله کابین نمک آبرود چالوس

دیدنی های ایران

راهنمای سفر

راهنمای گردشگری

سورتمه نمک آبرود

شهرک نمک آبرود

قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود

لیست جاذبه های گردشگری مازندران

مازندران

مسیر دسترسی به نمک آبرود چالوس

مشخصات تله کابین نمک آبرود چالوس

معرفی تله کابین نمک آبرود چالوس

معرفی جاذبه های گردشگری

معرفی جاذبه گردشگری ایران

مکان های دیدنی نمک آبرود

نحوه رسیدن به شهرک نمک آبرود

نمک آبرود شمال کجاست؟

گردشگری

گردشگری تله کابین نمک آبرود چالوس

گردشگری مازندران

گردشگری نمک آبرود چالوس

گردشگری چالوس