تور لحظه آخری gardesh.info

تور های لحظه آخری | تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری gardesh.info

تور های لحظه آخری | تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور زمینی گرجستان ویژه نوروز 96/ 4 شب از 995 هزار تومان

پست ویژه تور 24 دور اروپا ویژه نوروز 96/ قیمت تور:3540000 تومان + 3190 یورو

طبقه بندی موضوعی
تور باران آخرین تور های گردشگری متن آهنگ بزرگترین آرشیو متن آهنگ های فارسی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

شهر سنت پترزبورگ در روسیه برای دومین سال متوالی به عنوان بهترین مقصد گردشگری اروپا معرفی شد. به نقل از راشا تودی، در مراسم سالانه جوایز جهانی گردشگری، شهر سنت پترزبورگ که دومین شهر بزرگ روسیه محسوب می شود، به عنوان بهترین مقصد توریستی اروپا در سال 2016 انتخاب شد. شما برای عقب نماندن از دیدنی های این شهر تا پایان نیافتن فصل گرما وقت دارید تا با تهیه تور روسیه از این شهر زیبا دیدن کنید.طبق اعلام سازمان جهانی گردشگری، سنت پترزبورگ با داشتن موزه مشهور هرمیتاژ، از لحاظ تاریخی بسیار غنی است و با داشتن سنت های چند صد ساله آینده درخشانی را برای خود رقم زده است. در بیانیه ای منتشر شده در این باره آمده است: این جوایز ارزشمند نشان می دهد توسعه صنعت گردشگری در سنت پترزبورگ در سطح بسیار بالایی قرار دارد، ما بسیار مفتخریم که به نیابت از جامعه جهانی، این تلاش ها را ارج بگذاریم و اعلام کنیم که سنت پترزبورگ نه تنها پایتخت گردشگری روسیه، بلکه اروپا محسوب می شود.

در سال گذشته برای اولین بار در تاریخ 23 ساله برگزاری جوایز گردشگری اروپا سنت پترزبورگ به عنوان اولین شهر روسیه توانست مقصد برتر گردشگری اروپا نام بگیرد. در میان شهر های نامزد دریافت جایزه شهر برتر گردشگری اروپا آمستردام، بارسلون، لندن، پاریس و ... فهرست 13 شهر منتخب را تشکیل داده بودند. این مراسم که ویژه تقدیر از برترین های صنعت گردشگری در بخش های خطوط هوایی، هتلداری و میزبانی از گردشگران است امسال در شهر ساردینیا در ایتالیا برگزار شد. همچنین در این مراسم شهر سنت پترزبورگ به عنوان میزبان سال 2017 جوایز گردشگری جهان انتخاب شد.گراهام کوک، رئیس برگزاری مراسم سالانه گردشگری جهان اعلام کرد: سنت پترزبورگ یکی از معروف ترین شهر ها در سطح جهان است و این فرصتی ایده آل برای این شهر است تا خود را به عنوان مقصدی ویژه در گردشگری مطرح کند.

در سال 2015 حدود 7 میلیون گردشگر از کشور های آلمان، ایتالیا، فنلاند، چین و سایر کشور ها از سنت پترزبورگ دیدن کردند. در نظر سنجی انجام شده برای انتخاب شهر برتر گردشگری اروپا،حدود یک میلیون نفر از گردشگران و کارشناسان صنعت گردشگری به این شهر بزرگ روسیه رای دادند که شاخص هایی چون امنیت، زیر ساخت و هتل های زنجیره ای را در بر می گرفت. سال گذشته گردشگران چینی بیشترین تعداد بازدیدکننده خارجی را از سنت پترزبورگ داشتند.