تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور شمال از اصفهان

پست ویژه تور شمال از اصفهان 25 اردیبهشت 97/ 4 شب 385،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

تصویر بازارچه مرزی آستارا

بازارچه مرزی آستارا استان گیلان
بازارچه آستارا از جاذبه های گردشگری این شهر و استان گیلان به شمار می آید. این بازارچه هفته ای سه روز با ورود بومیان آذربایجان اقدام به فروش مستقیم می کند. بازارچه ساحلی و مرزی آستارا که از شهرت خوبی در سالهای اخیر در شمال و شمالغرب کشور برخوردار شده ، به علت قیمت مناسب پوشاک جزو بازارهای مورد پسند گردشگران و مسافران نوروزی محسوب می شود. خرید و فروش پوشاک و لوازم خانگی و ملزومات عمومی سفر در هر فصلی از سال مهمترین علت مراجعه مسافران و گردشگران شهرستان آستارا است و همین جاذبه باعث شده که در ایام عید سال گذشته قریب 800 هزار نفر به این شهرستان مرزی مسافرت کنند.
علت این میزان مسافرت و رغبت حضور گردشگران در آستارا تنوع در اجناس عرضه شده در بازار ساحلی و مرزی و نیز قیمت مناسب و پایین کالاهای عرضه شده به خصوص البسه در این بازار می باشد. اغلب اجناس و البسه ای که در این بازار عرضه می شود؛ تولید کشور چین و یا ترکیه بوده و از کیفیت خوب و در مواردی از کیفیت متوسط با قیمت پایینی برخوردار است که این امر نیز در نهایت به جذب خریدار منتهی می شود. این بازار همه ساله در دو مناسبت اواخر تابستان و اواخر سال و در ایام نزدیک تعطیلات ایام عید ، رونق مضاعفی می گیرد ولی این رونق هیچگاه به افزایش قیمت منجر نشده چراکه وجود مغازه ها و واحدهای متعدد موجب شده که رقابت بین فروشندگان شدت گرفته و قیمتها به صورت خودکار کنترل شود.