تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری، تور ترکیه، تور ارزان، بانک اطلاعات تور

تور لحظه آخری، اطلاعات تور، تور لحظه آخری ترکیه، تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری کیش

پست ویژه تور آنتالیا ویژه نوروز 97/ 10 شب از 4،790،000 تومان

پست ویژه تور مالدیو ویژه نوروز 97/ 5 شب از 9،050،000 تومان

طبقه بندی موضوعی
تور تایلند تور تایلند تور آنکارا تورآنکارا تور لحظه آخری دیتا تور، مرجع تور های لحظه آخری قیمت بلیط قطار مشهد تهران قیمت بلیط قطار مشهد تهران رزرو هتل در مشهد رزرو هتل در مشهد تور ارزان استانبول یشنهادات شگفت انگیزی برایتان داریم تور استانبول تور استانبول تبلیغ متنی جهت اطلاع از تعرفه ها کلیک کنید

Code center

دریافت تور در تلگرام

عکس آبگرم لاریجان آمل

آبگرم لاریجان آمل استان مازندران
این ناحیه از جاذبه های گردشگری شهر آمل استان مازندران می باشد. آبهای معدنی با خواص مختلف درمانی وجود دارد که مهمترین آنها در روستای آبگرم مجموعه ای جذاب را پدید آورده است. روستای ییلاقی و خوش آب و هوای آب گرم در دامنه قله دماوند قرار دارد . جاده دسترسی به آن پس از طی 65 کیلومتر در مسیر توریستی هراز که شهر آمل را به تهران متصل می کند در محل گزنک مرکز بخش لاریجان از راه اصلی جدا شده و به سمت غرب در مسیری کوهستانی و آسفالته ادامه یافته و پس از عبور از روستای ییلاقی گزانه به آبگرم می رسد. آبهای گرم معدنی این روستا با حرارتی در حدود 62 درجه سرشار از مواد گوگردی بوده و به همین دلیل برای درمان انواع بیماریهای پوستی، دردهای استخوان، مفاصل و روماتیسم مفید می باشد.
آبگرم لاریجان در فاصله حدود 60 کیلومترى شمال شرق تهران و 26 کیلومترى شمال شرق شهرستان دماوند قرار دارد. مظهر این چشمه در شکاف سنگهاى کواترنرى آبهای گرم معدنی این روستا با حرارتی در حدود ۶۲ درجه سرشار از مواد گوگردی بوده و به همین دلیل برای درمان انواع بیماریهای پوستی، دردهای استخوان، مفاصل و روماتیسم مفید می‌باشد. در مظهر این آب گرم ، حمام‌هایى با خزینه‌هایى کوچک احداث شده‌اند و مردم مى‌‌‌توانند براى استفاده از آب گرم ، اتاق هم اجاره کنند.
مسیر دسترسی: در 65 کیلو متری آمل در مسیر توریستی هزار - آمل/ (آندزیت و بازالت) واقع شده است . آب این چشمه در ردیف آبهاى داغ (Hyperthermal) و تیپ(Type) آن سولفاته کلسیک مى باشد. جاده دسترسی به آن پس از طی ۷۰ کیلومتر در مسیر توریستی هراز که شهر آمل را به تهران متصل می‌کند، در سمت چپ تابلوی شهرک صنعتی لاریجان، دانشگاه پیام نور واحد رینه را مشاهده خواهید کرد. در محل گزنک توریستی هراز که شهر آمل را به تهران متصل می‌کند در محل گزنک بخش لاریجان از راه اصلی جدا شده و به سمت غرب در مسیر کوهستانی و آسفالته ادامه یافته است. قبل از جاده فرعی که به رینه می‌رسد، رستوران سالاری در سمت چپ جاده را می‌بینید. وقتی وارد جاده فرعی شدید، بعد از طی مسیری تقریبا کوتاه به دو روستای رینه و نیاک می‌رسید، حدود 20 دقیقه به مسیر ادامه دهید، دقت داشته باشید که این مسیر باریک، کوهستانی و کمی خطرناک است، روستای آبگرم در انتهای این مسیر واقع است.